Witamy serdecznie na naszej nowej stronie internetowej!

004Jest nam niezmiernie miło móc gościć Państwa na naszej nowej stronie internetowej adamepodolsze.pl. Jest nam tym milej, że odbywa się to w roku dla nas szczególnym, bo jubileuszowym! Za kilka miesięcy firma ADAMEX będzie świętowała 30-lecie swojego istnienia. Zaproszenie Państwa do odwiedzin nowej strony internetowej jest więc dopiero pierwszym akcentem, zwiastunem tego wydarzenia. Już dziś pragniemy jednak podziękować wszystkim tym, którzy są z nami od tak wielu lat… jak i tym, którzy zdecydowali się zaufać nam i dołączyć do grona naszych przyjaciół, partnerów biznesowych, klientów.

Dbamy o recykling surowców wtórnych – firma ADAMEX z certyfikatem

002Miło nam poinformować Państwa, że w czerwcu 2020 roku spółka ADAMEX otrzymała certyfikat od INTERSEROH Organizacji Odzysku Opakowań S.A., potwierdzający wywiązanie się naszej firmy z obowiązku prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych w roku 2019, nawołujących do recyklingu opakowań i tworzyw sztucznych. W przypadku firmy ADAMEX, sprawa dotyczy opakowań foliowych oraz papierowych, które w drodze recyklingu nadają się do ponownego wykorzystania – jako surowiec wtórny.

Na raty w sklepie internetowym? U nas to możliwe!

003W sezonie grzewczym jedną z podstawowych potrzeb jest zapewnienie ciepła w swoim domu. Nie każdego stać jednak na zakup takiej ilości opału, która byłaby w stanie zagwarantować ciepło domownikom przez cały okres zimowy. Z myślą o tych Klientach, od lat firma ADAMEX oferuje m.in. sprzedaż opału na raty - zarówno opału kupowanego na miejscu (w składzie węgla w Podolszu), jak i w naszym sklepie internetowym: ekogroszeklpus.pl. Z dodatkowej opcji płatności może skorzystać każdy. Zobacz jak szybko i łatwo można samemu obliczyć ile wyniosą raty.

ADAMEX zwycięzcą konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”!

news1Firma ADAMEX z Podolsza zdobyła I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w dniu 24 października 2019 roku, w Dworku Białoprądnickim w Krakowie. W imieniu pracodawcy statuetkę, dyplom i nagrodę z rąk głównego inspektora pracy Wiesława Łyszczka oraz okręgowego inspektora pracy w Krakowie Józefa Bajdla odebrał współwłaściciel firmy ADAMEX Krzysztof Kosowski - wspólnie z główną księgową Katarzyną Biel.