ADAMEX wśród Diamentów Forbesa 2023!

Diamenty Forbesa Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma ADAMEX z siedzibą w Podolszu, znalazła się w tegorocznym, prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa”. Ranking ten, ukazujący najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce, został opracowany już po raz piętnasty przez Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją magazynu „Forbes”. Każde z przedsiębiorstw, które znalazło się na wspomnianej liście, szczyci się tytułem Diamentów Forbesa 2023.

Diamenty Forbesa 2- Miejsce w tak zaszczytnym gronie to bez wątpienia sukces naszej firmy. Firmy, a więc osób, które nią kierują i pracują każdego dnia nad jej dalszym rozwojem. Tytuł Diament Forbesa to piękne zwieńczenie trzydziestolecia działalności naszego przedsiębiorstwa… - podkreśla Adam Kosowski Prezes spółki ADAMEX.

Uroczysta gala wręczenia dyplomów oraz statuetek liderom rankingu z regionu Małopolski odbyła się w środę 31 maja 2023 roku w Krakowie. Warto dodać, że z powiatu oświęcimskiego wyróżniono 51 firm (dzięki czemu uplasował się on na drugim miejscu w województwie), a z sąsiedniego powiatu wadowickiego tylko o jedną mniej (trzecie miejsce). Liderem jest połączony obszar miasta Kraków z powiatem krakowskim (571 przedsiębiorstw). Co dziesiąty Diament Forbesa trafił w tym roku do Małopolski (czwarta pozycja w zestawieniu województw). Co ponadto wyróżnia Małopolskę? Zapewne dość wysoki produkt krajowy brutto - pod tym względem, województwo małopolskie zajmuje piątą pozycję w kraju.