sobota, 18 listopad 2017

Dlaczego workowany? Radzi producent ekogroszków

Czy wiedzieliście Państwo, że firma Adamex z Podolsza zajmuje się produkcją EKO-GROSZKÓW już od 2008 roku? Dwa lata później rozpoczęliśmy też konfekcjonowanie oferowanych przez nas kwalifikowanych paliw stałych. Od tej pory wciąż poszerzamy naszą ofertę - obecnie jesteśmy nie tylko autoryzowanym sprzedawcą EKO-GROSZKÓW, ale i również autoryzowanym producentem EKO-GROSZKÓW: "RETOTER PLUS", „JARET PLUS”, a także wysokokalorycznego „STRONG®” i "HALNY®" oraz wzbogaconego EKO-MIAŁU „RETOTER®”.

Zastanawiacie się może Państwo jak bardzo popularne stało się opalanie EKO-GROSZKIEM…? Nasza firma produkuje około 50. ton kwalifikowanych paliw stałych w ciągu doby. Obecnie najczęściej sprzedawanymi przez nas produktami są EKO-GROSZKI: „STRONG”, "HALNY" oraz „JARET PLUS”.

EKO-GROSZKI nieustannie zyskują na popularności. Okazało się bowiem, że opalanie węglem nie musi odbywać się z uszczerbkiem dla ekologii. Paliwa stałe, powstające na bazie węgla kamiennego, cechuje niska zawartość siarki jak i popiołu oraz wilgotności. Spalany w specjalnych piecach z podajnikiem, wymagających minimalnego zaangażowania ze strony domowników, emituje zdecydowanie mniej gazów cieplarnianych niż piece rusztowe. Nie dość wspomnieć, że spalanie w kotłach retortowych jest wręcz bezdymne.

Oferowane przez nas EKO-GROSZKI są frakcji od 5mm do 25mm, a przez to nadają się idealnie do spalania piecach z najnowszych jak i nieco starszym podajnikiem. Który produkt zatem wybrać? Czy EKO-GROSZEK workowany jest faktycznie lepszy niż luzem?

Atutem EKO-GROSZKU luzem jest bez wątpienia jego cena – niższa o około 10% w porównaniu z workowanym. Co zatem zyskujemy wybierając towar konfekcjonowany? Przede wszystkim otrzymujecie Państwo gwarancję kaloryczności. EKO-GROSZEK składowany luzem poddany jest działaniu warunków atmosferycznych. Zyskujecie również gwarancję frakcji – nasz proces technologiczny zapewnia otrzymanie produktu bez zawartości miału, wyłącznie o granulacji od 5mm do 25mm. Trudno nie wskazać też na gwarancję jakości (opisany produkt można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia oferowanych parametrów) czy na wygodę i czystość jego składowania. Nasz EKO-GROSZEK dostarczany jest na paletach (60 worków), dzięki czemu posesja jak i kotłownia pozostaje czysta. Podkreślmy, że jako pierwsi na rynku oferujemy Państwu towar w workach 15.- kilogramowych, dzięki czemu obsługa pieca z podajnikiem nie wymaga nadmiernego wysiłku.