czwartek, 27 czerwiec 2019

Uważasz, że już wydajesz za dużo na ogrzewanie domu…?

Zastanawiasz się jak to możliwe, że choć w ostatnich latach zimy są wyjątkowo łagodne, to Twój roczny wydatek na ogrzewanie domu bynajmniej nie maleje…? Istnieją co najmniej dwa główne powody takiego stanu rzeczy: coraz dłuższy sezon grzewczy oraz wzrost cen energii na rynkach światowych. Czym zatem ogrzewać swoje mieszkanie, aby obecnie jak i w przyszłości nie wydawać fortuny na zakup energii?

Czytaj więcej...

Z myślą o ekologii… na Sądeckich Targach Budownictwa

W tym roku dość wcześnie, bowiem już w ostatni weekend marca, w Nowym Sączu zorganizowano Targi Budownictwa. Nowy termin nie był jedyną zmianą, bowiem Targi otrzymały też nową nazwę: „EKO-DOM EKO-LIFE”. Wśród wystawców, prezentujących się w miejscowej Hali Sportowej, nie zabrakło firmy ADAMEX. Wydarzenie to było dla nas kolejną okazją do spotkań i rozmów z mieszkańcami Podhala oraz do zaprezentowania aktualnej oferty naszej firmy, istniejącej na polskim rynku już od ponad ćwierć wieku.

Czytaj więcej...

Nie przegap!... PROMOCYJNY LEASING 103%

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny budowlanej, ale nie wiesz, czy wybór płatności w systemie ratalnym będzie dla Ciebie korzystny…? Przekonaj się, że u nas to się naprawdę opłaca! Nasza specjalna oferta adresowana jest wyłącznie do Klientów firmy ADAMEX i dotyczy wybranych maszyn budowlanych, zamieszczonych na stronie adamexmaszyny.pl. Nie daj się wyprzedzić innym!... Nie zwlekaj z decyzją, bowiem czas promocji jest ograniczony!

Czytaj więcej...

My nadal odliczamy… dni pozostałe do zakończenia Promocji Noworocznej!

Synoptycy nie pozostawiają nikomu żadnych złudzeń – nadciąga prawdziwa zima, a wraz z nią pojawią się coraz niższe temperatury. Nie zwlekaj zatem!... Już dziś zakup opał – zwłaszcza, że w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, trwa obecnie Promocja Noworoczna, dzięki której można trochę zaoszczędzić! Przekonaj się jakie to łatwe i wygodne – zamów opał u nas nawet nie wychodząc z domu!

Czytaj więcej...