II miejsce reprezentacji ADAMEX w turnieju Futbol Dla Firm!

Futbol Dla Firm 1W sumie 20 drużyn piłkarskich, głównie reprezentujących okoliczne firmy, przystąpiło w sobotę 1 lipca 2023 roku do rywalizacji w Porębie (w powiecie oświęcimskim) w ramach IX  już edycji turnieju piłkarskiego „Futbol Dla Firm”. W pierwszym etapie rozgrywek, siedmioosobowe drużyny rywalizowały ze sobą w ramach jednej z czterech utworzonych grup, jednak dopiero faza pucharowa wyłoniła finalistów turnieju. Miło nam poinformować, że nasi reprezentanci dotarli aż do finału imprezy, gdzie dopiero w ostatnich sekundach spotkania stracili jedyną bramkę, a tym samym zostali pokonani przez zeszłorocznych tryumfatorów, wynikiem 1:0.

ADAMEX wśród Diamentów Forbesa 2023!

Diamenty Forbesa Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma ADAMEX z siedzibą w Podolszu, znalazła się w tegorocznym, prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa”. Ranking ten, ukazujący najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce, został opracowany już po raz piętnasty przez Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją magazynu „Forbes”. Każde z przedsiębiorstw, które znalazło się na wspomnianej liście, szczyci się tytułem Diamentów Forbesa 2023.

To już 30 lat…- Jubileusz firmy ADAMEX z Podolsza

Jubileusz 30 lecie 1ADAMEX to prywatna firma z tradycjami, sięgającymi roku 1992, kiedy to w dniu 6 czerwca rozpoczęła swoją działalność jako Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ADAMEX Adam Kosowski. W bieżącym roku wspomniany dzień zyskał wyjątkowe znaczenie, wskazując datę jubileuszu 30-lecia istnienia firmy z Podolsza, zajmującej się obecnie głównie produkcją ekogroszku oraz sprzedażą opału i maszyn budowlanych. Z tej to okazji, w poniedziałek 6 czerwca wszyscy pracownicy naszego przedsiębiorstwa zebrali się w siedzibie firmy, aby wspólnie świętować okrągły jubileusz. Oczywiście nie mogło zabraknąć okolicznościowego tortu i podziękowań dla Prezesa spółki Adama Kosowskiego.

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie internetowej!

004Jest nam niezmiernie miło móc gościć Państwa na naszej nowej stronie internetowej adamepodolsze.pl. Jest nam tym milej, że odbywa się to w roku dla nas szczególnym, bo jubileuszowym! Za kilka miesięcy firma ADAMEX będzie świętowała 30-lecie swojego istnienia. Zaproszenie Państwa do odwiedzin nowej strony internetowej jest więc dopiero pierwszym akcentem, zwiastunem tego wydarzenia. Już dziś pragniemy jednak podziękować wszystkim tym, którzy są z nami od tak wielu lat… jak i tym, którzy zdecydowali się zaufać nam i dołączyć do grona naszych przyjaciół, partnerów biznesowych, klientów.

Dbamy o recykling surowców wtórnych – firma ADAMEX z certyfikatem

002Miło nam poinformować Państwa, że w czerwcu 2020 roku spółka ADAMEX otrzymała certyfikat od INTERSEROH Organizacji Odzysku Opakowań S.A., potwierdzający wywiązanie się naszej firmy z obowiązku prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych w roku 2019, nawołujących do recyklingu opakowań i tworzyw sztucznych. W przypadku firmy ADAMEX, sprawa dotyczy opakowań foliowych oraz papierowych, które w drodze recyklingu nadają się do ponownego wykorzystania – jako surowiec wtórny.

Na raty w sklepie internetowym? U nas to możliwe!

003W sezonie grzewczym jedną z podstawowych potrzeb jest zapewnienie ciepła w swoim domu. Nie każdego stać jednak na zakup takiej ilości opału, która byłaby w stanie zagwarantować ciepło domownikom przez cały okres zimowy. Z myślą o tych Klientach, od lat firma ADAMEX oferuje m.in. sprzedaż opału na raty - zarówno opału kupowanego na miejscu (w składzie węgla w Podolszu), jak i w naszym sklepie internetowym: ekogroszeklpus.pl. Z dodatkowej opcji płatności może skorzystać każdy. Zobacz jak szybko i łatwo można samemu obliczyć ile wyniosą raty.