poniedziałek, 10 grudzień 2018

Inni już skorzystali z promocji... - skorzystaj i Ty!...

Nie skorzystałeś jeszcze z wyjątkowej oferty promocyjnej firmy ADAMEX, skierowanej do lokalnych Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Z uwagi na duże zainteresowanie naszą promocją, wydłużyliśmy ją o kolejny miesiąc, tj. do dnia 31 października 2018 roku. Dzięki temu, Klienci firmy ADAMEX z terenu powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski, nadal mają możliwość zapłacenia aż o 50% mniej za dostawę opału zamówionego w naszym e-sklepie! Nie zakupiłeś jeszcze opału workowanego na nowy sezon grzewczy? Nie zwlekaj! Jeszcze dziś złóż zamówienie on-line na stronie ekogroszekplus.pl!

Czytaj więcej...

Z ekogroszkami na Pikniku Ekologicznym w Rabce

Nowoczesne kotły na paliwa stałe, renomowane ekogroszki, a także kotły gazowe, odnawialne źródła energii, czy samochód elektryczny – to wszystko można było zobaczyć podczas Pikniku Ekologicznego w Rabce, zorganizowanego w miejscowym Amfiteatrze w sobotę 8 września 2018 roku. W pokazie uczestniczyła także firma ADAMEX, nagrodzona ostatnio w Ogólnopolskim Programie „Konsumencki Lider Jakości 2018” w kategorii „Ekogroszek workowany”.

Czytaj więcej...

ADAMEX Laureatem Programu Konsumencki Lider Jakości 2018!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że głosami respondentów marka ADAMEX zdobyła wyróżnienie w kategorii „Ekogroszek workowany” w Ogólnopolskim Programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018. Wspomniany program konsumencki realizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki” - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku do Dziennika „Gazeta Prawna”. Jego celem jest wyłonienie (na podstawie przeprowadzonych badań konsumenckich) najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

Czytaj więcej...

Z super promocją… na Wadowickich Targach Dom i Otoczenie

Wadowickie Targi Dom i Otoczenie mają już wieloletnią tradycję. Wśród wystawców przedstawiających swoją ofertę mieszkańcom powiatu wadowickiego w ostatni weekend wakacji, tj. w dniach od 1 do 2 września 2018 roku, nie zabrakło firmy ADAMEX z Podolsza, znanej mieszkańcom naszego regionu głównie ze sprzedaży węgla i produkcji doskonałej jakości ekogroszków. Oprócz dwóch naszych prezentacji (w hali sportowej i na zewnątrz), dla naszych lokalnych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję… Osoby, które zdecydowały się złożyć zamówienie na targach (min. 2 palety ekogroszku lub węgla workowanego) otrzymały rabat w postaci darmowej dostawy opału!

Czytaj więcej...