ADAMEX zwycięzcą konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”!

news1Firma ADAMEX z Podolsza zdobyła I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w dniu 24 października 2019 roku, w Dworku Białoprądnickim w Krakowie. W imieniu pracodawcy statuetkę, dyplom i nagrodę z rąk głównego inspektora pracy Wiesława Łyszczka oraz okręgowego inspektora pracy w Krakowie Józefa Bajdla odebrał współwłaściciel firmy ADAMEX Krzysztof Kosowski - wspólnie z główną księgową Katarzyną Biel.

Wspomniana uroczystość, zorganizowana w roku obchodów stulecia istnienia Państwowej Inspekcji Pracy, zgromadziła dziesiątki zaproszonych osób. Oprócz przedstawicieli PIP, reprezentantów małopolskich urzędów, służb, organizacji pracodawców, partnerów społecznych krakowskiego okręgu, nie mogło zabraknąć laureatów nagród w konkursach: „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, „Buduj bezpiecznie” i „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”.

W XXVI już edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” wyłoniono 10 laureatów – wśród nich firmę ADAMEX, która zdobyła I miejsce w kategorii „zakłady pracy do 50 zatrudnionych”.

- Dziękujemy serdecznie, w szczególności Kapitule konkursu, za tak zaszczytne wyróżnienie. Zapewne z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem będziemy dbać o bezpieczeństwo i komfort pracy wszystkich naszych pracowników – podkreśla Adam Kosowski Prezes Spółki ADAMEX.