Dojazd do naszej firmy: Podolsze, ul. Ekologiczna 1, 32-640 Zator

Dojazd do firmy
środa, 19 styczeń 2022

Węgiel ORZECH workowany

Węgiel ORZECH jest paliwem energetycznym, którego przeznaczeniem są piece rusztowe i kaflowe. Oferowany przez nas produkt to w 100% polski węgiel, pochodzący z krajowych kopalń. Z uwagi na swoje parametry, węgiel ORZECH sprawdza się podczas ogrzewania prywatnych gospodarstw domowych. Węgiel pakowany w workach 25 kg.

Czytaj więcej...

Węgiel z kopalni „Janina”

Węgiel z kopalni „Janina” Libiąż znajduje szerokie zastosowanie podczas ogrzewania prywatnych gospodarstw domowych. Przeznaczony jest do spalania w piecach rusztowych. Obecnie na rynku dostępny jest w kilku sortymentach: Kostka (o największej granulacji), Orzech (o uziarnieniu najczęściej poszukiwanym przez Klientów) oraz Groszek. W ofercie dostępny jest także miał. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Węgiel z kopalni „Sobieski”

Węgiel z kopalni „Sobieski” Jaworzno sprawdza się podczas ogrzewania prywatnych gospodarstw domowych. Jego przeznaczeniem są piece rusztowe. W sprzedaży dostępny jest w takich sortymentach, jak: Kostka I (o największej granulacji), Kostka II oraz Orzech (o uziarnieniu chętnie wybieranym przez Klientów). Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Węgiel z kopalni „Piast”

Węgiel z kopalni „Piast” Bieruń o granulacji orzech (od 25 do 80 mm) oraz kostka (od 63 do 200 mm) jest przeznaczony do spalania w piecach rusztowych. Zaliczany jest paliw wysokokalorycznych, bowiem jego wartość opałowa wynosi 24 Mj/kg. Na rynku dostępny jest również ekogroszek „RETOPAL”, którego granulacja nie przekracza 25 mm. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Węgiel ORZECH wysokokaloryczny

Workowany węgiel orzech ze śląskich kopalń

Węgiel ORZECH workowany

Workowany węgiel orzech z krajowych kopalń

Węgiel "JANINA"

Oferta węgla z kopalni "Janina" Libiąż

Węgiel "SOBIESKI"

Oferta węgla z kopalni "Sobieski" Jaworzno

Węgiel "PIAST"

Oferta węgla z kopalni "Piast" Bieruń