Producent ekogroszku i sprzedawca węgla - luzem i workowanego

00Firma ADAMEX z Podolsza rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku jako Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ADAMEX Adam Kosowski. Od samego początku jest własnością prywatną. Obecnie firma funkcjonuje jako spółka jawna, a grono osób zarządzających nią powiększyło się, co tylko dowodzi temu, że rozwija się dynamicznie. Zatrudniamy ponad dwudziestu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Od ponad dekady zajmujemy się produkcją ekogroszków: STRONG®, ENERGY PLUS (dawniej JARET PLUS produkowany przez firmę ADAMEX) oraz wzbogaconego ekomiału RETOTER®, sprzedażą hurtową i detaliczną (również drogą internetową - ekogroszekplus.pl) węgla o różnym stopniu granulacji, luzem i workowanego. Naszym Klientom zapewniamy dowóz zamówionego towaru na terenie całego kraju. 

Dlaczego ADAMEX…? Od wielu lat jesteśmy jednym z wiodących odbiorców węgla z TAURON – Wydobycie S.A. Posiadamy dużą bazę sprzętowo – transportową oraz skład węglowy w Podolszu. Tu mieści się nasz zakład produkujący ekogroszki, w którym odbywa się także ich konfekcjonowanie. Szanując prawa Klientów do pełnej informacji o zakupionym produkcie, na opakowaniach każdego z nich zamieszczamy szczegółowo opisane parametry oraz dane kontaktowe naszej firmy. Jako autoryzowany producent, od lat posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty świadczące o jakości naszych ekogroszków, poparte badaniami laboratoryjnymi.