Kup u nas wysokiej klasy używany sprzęt budowlany!

Od kliku lat, spółka ADAMEX znana jest już nie tylko ze sprzedaży polskiego węgla i produkcji renomowanych ekogroszków, ale i również ze sprzedaży (obejmującej serwis i dostawę) wysokiej jakości używanego sprzętu budowlanego, służącego do przesiewania, kruszenia, ładowania i przewożenia różnego rodzaju materiałów oraz recyklingu.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe, spychacze, wozidła, taśmociągi, łyżki kruszące oraz inny sprzęt i akcesoria, znajdujące swoje zastosowanie w wielu branżach. Przyjmujemy i realizujemy także zamówienia indywidualne na dowolną maszynę budowlaną, spełniającą oczekiwania Klienta - zarówno techniczne jak i finansowe. Na chwilę obecną jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców wymienionych maszyn. Zaufało nam już wielu kontrahentów z kraju jak i z zagranicy.

Wierzymy, że nabyte przez nas doświadczenie – wciąż rosnące – pozwoli nam pomóc wybrać idealną maszynę dla Państwa firmy i jednocześnie zapewnić jej bezpieczny przewóz do miejsca docelowego. Oferowany przez nas sprzęt (obecnie ponad 100 różnego rodzaju maszyn wystawionych na placu firmy) jest do obejrzenia w Podolszu - osoby zainteresowane prosimy uprzednio o kontakt osobisty, telefoniczny (tel.: 602 552 539), bądź mailowy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej informacji, w tym szczegółową prezentację oferowanych maszyn, zamieszczono na stronie internetowej: adamexmaszyny.pl.