sobota, 16 październik 2021

Sprzedajemy w hurcie i detalu… w całym kraju

Ile faktycznie można zaoszczędzić kupując u nas węgiel lub miał w cenie hurtowej? To akurat można łatwo policzyć. Decydując się na zakup hurtowy w kieszeni czy też na koncie oszczędnościowym naszego Klienta pozostaje kwota co najmniej 500 złotych – można ją oczywiście zwielokrotnić, jeśli zdecydujecie się Państwo na odbiór oferowanego przez nas węgla bądź miału w ilości oznaczającej kolejne kursy samochodu o załadunku 25. ton. Wiedzą o tym nasi Klienci, którzy postawili już na stałą współpracę – wśród nich są osoby, które dysponują własnymi samochodami ciężarowymi.

Jaką przewagę daje obsługa przez naszą firmę regularnych zamówień, przyjmowanych nie tylko z Małopolski, ale i z terenu całego kraju? Nawet w momencie najbardziej wzmożonego popytu na opał Klienci firmy ADAMEX z Podolsza otrzymują zapewnienie dostawy wybranego sortymentu węgla - zawsze w umówionym terminie, bez względu na odległość.

A co zyskujecie Państwo decydując się na zakup detaliczny…? Z myślą o tych właśnie klientach każdego roku organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Przygotowujemy również promocje oraz posezonowe obniżki cen. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy dostawę opału pod wskazany adres. Oferowany przez naszą firmę węgiel pochodzi z polskich kopalń.