Dojazd do naszej firmy: Podolsze, ul. Starowiejska 57, 32-640 Zator

Dojazd do firmy
środa, 19 styczeń 2022

Maszyna przeładunkowa Terex Fuchs MHL 350E

Mamy do sprzedania maszynę przeładunkową: Terex Fuchs MHL 350E z 2014 roku. Przebieg maszyny: 16000 MTG. Idealnie nadaje się do wysokiego załadunku (rozładunku). Ma bardzo duży, 16-metrowy zasięg. Posiada silnik Deutz, kamerę cofania, centralne sterowanie, podpory przednie oraz tylne, podwójne pełne koła, kolorowy wyświetlacz. W zestawie chwytak pięciopalczasty. Maszyna w bardzo dobrym stanie - zarówno technicznym jak i wizualnym.

Czytaj więcej...

Maszyna przeładunkowa Volvo EW230C

Mamy do sprzedania maszynę przeładunkowąVolvo EW230C z 2012 roku. Przebieg maszyny: 7700 MTG. Maszyna przeładunkowa z podwoziem kołowym i podnoszoną hydraulicznie kabiną oraz niedużym przebiegiem. Idealnie nadaje się do wysokiego załadunku/rozładunku. Ma bardzo duży zasięg. Posiada podpory przednie oraz pług. W zestawie chwytak sortujący lub łyżka. Maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym, jak i wizualnym.

Czytaj więcej...

Maszyna przeładunkowa Terex Fuchs MHL 320

Mamy do sprzedania maszynę przeładunkową: Terex Fuchs MHL 320 z 2011 roku. Przebieg maszyny: 11800 MTG. Maszyna przeładunkowa z podwoziem kołowym i podnoszoną hydraulicznie kabiną. Idealnie nadaje się do wysokiego załadunku/rozładunku. Ma bardzo duży zasięg. Posiada podpory przednie oraz pług, klimatyzację, silnik Deutz oraz pełne opony. W zestawie chwytak. Maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym, jak i wizualnym.

Czytaj więcej...

Maszyna przeładunkowa Terex Fuchs MHL 320

Mamy do sprzedania maszynę przeładunkową: Terex Fuchs MHL 320 z 2014 roku. Przebieg maszyny: 12000 MTG. Maszyna przeładunkowa z podwoziem kołowym i podnoszoną hydraulicznie kabiną. Idealnie nadaje się do wysokiego załadunku/rozładunku. Ma bardzo duży zasięg. Posiada podpory przednie oraz tylne, klimatyzację, silnik Deutz, pełne opony, wentylator dwukierunkowy oraz kolorowy wyświetlacz. W zestawie oryginalny chwytak. Maszyna w bardzo dobrym stanie - zarówno technicznym jak i wizualnym.

Czytaj więcej...

Maszyna przeładunkowa Terex Fuchs MHL 320

Mamy do sprzedania maszynę przeładunkową: Terex Fuchs MHL 320 z 2009 roku. Przebieg maszyny: 12200 MTG. Maszyna przeładunkowa z podwoziem kołowym i podnoszoną hydraulicznie kabiną. Idealnie nadaje się do wysokiego załadunku/rozładunku. Ma bardzo duży zasięg. Posiada podpory przednie oraz tylne, kolorowy wyświetlacz. W zestawie chwytak. Maszyna w bardzo dobrym stanie - zarówno technicznym jak i wizualnym.

Czytaj więcej...

JCB JS160W High Cab

Koparka kołowa

Terex Fuchs MHL 320

Maszyna przeładunkowa

Terex Fuchs MHL 350E

Maszyna przeładunkowa

Volvo EW230C

Maszyna przeładunkowa