poniedziałek, 29 listopad 2021

Szukasz opału w promocyjnej cenie?... LAST DAYS w firmie ADAMEX!

Mamy dobrą wiadomość dla osób planujących właśnie zakup opału na nowy sezon zimowy. Firma ADAMEX z Podolsza ruszyła z akcją LAST DAYS, w ramach której Klienci mogą nabyć węgiel workowany (w opakowaniach 25 kg) w cenie z dużym rabatem! Czas promocji jest ograniczony – trwa tylko do wyczerpania zapasów węgla.

Lato, to bezwątpienia ostatni moment na zakup węgla w dobrej cenie, a przy tym węgla suchego. W upalne dni, do worków trafia wyłącznie suchy węgiel. Zaworkowany w pełni zachowuje swoją kaloryczność, gdyż nie wytraca już swoich cennych właściwości lotnych. Decydując się teraz na zakup węgla workowanego, mamy więc gwarancję, że nabyliśmy opał dokładnie taki, na jakim nam najbardziej zależy.

Obecnie, w ramach akcji LAST DAYS, w firmie ADAMEX można zakupić workowany orzech z polskich kopalni węgla w promocyjnej cenie – obniżonej aż o 60 zł! Promocją objęty jest też orzech wysokokaloryczny. Już dziś zamów u nas opał i ciesz się z oszczędności! Nie zwlekaj z zakupem, bowiem akcja LAST DAYS potrwa wyłącznie do wyczerpania zapasów węgla paczkowanego.

Kto może skorzystać ze wspomnianej akcji promocyjnej? Naszą ofertę promocyjną kierujemy do wszystkich Klientów firmy ADAMEX, a więc zarówno do osób zamawiających węgiel w składzie opału, jak i tych, które dokonują zakupu on-line, a więc na stronie naszego sklepu internetowego: ekogroszekplus.pl, gdzie oprócz wymienionych produktów oferujemy też renomowane, produkowane przez siebie ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiał RETOTER®.

Nie czekaj na ostatni moment! Najlepiej już dziś złóż zamówienie telefonicznie (tel. 792 113 113) lub osobiście w składzie opału przy ul. Ekologicznej 1 w Podolszu, bądź też dokonaj zakupu on-line w e-sklepie ekogroszekplus.pl.

Jesteś zainteresowany nabyciem węgla luzem, lub węgla o innej granulacji? Zadzwoń do nas i zapytaj o aktualną ofertę węgla  - tel.: (33) 843 60 04 oraz (33) 877 02 82) - lub odwiedź stronę internetową firmy: www.adamexpodolsze.pl.