poniedziałek, 29 listopad 2021

W firmie ADAMEX już wiosna… i promocyjne ceny opału!

Bez względu na panujące obecnie warunki pogodowe, firma ADAMEX rusza z nową PROMOCJĄ WIOSENNĄ i zachęca wszystkich do skorzystania z dużego rabatu przy zakupie orzecha workowanego. Nasza akcja promocyjna potrwa jednak tylko do wyczerpania zapasów węgla workowanego, to też nie warto zbyt długo zwlekać z decyzją o zakupie opału.

Ogrzewasz swój dom węglem? Czy słońce, czy śnieg, zapewne jeszcze przez jakiś czas – o ile chcemy zachować stałą temperaturę w swoim domu - przyjdzie nam palić w piecu… Z drugiej jednak strony, wczesna wiosna to idealny czas, aby zakupić opał w promocyjnej cenie – z myślą już o nowym sezonie grzewczym. Dlatego już dziś warto rozważyć zakup węgla workowanego w firmie ADAMEX z Podolsza, gdzie ruszyła właśnie PROMOCJA WIOSENNA. Teraz w promocyjnej cenie – obniżonej aż o 60 zł – można zakupić paczkowany (worki 25 kg) orzech z polskich kopalni węgla (w tym również orzech wysokokaloryczny).

Ze wspomnianej akcji promocyjnej mogą skorzystać wszyscy Klienci firmy ADAMEX, a więc zarówno osoby zamawiające węgiel w składzie opału, jak i kupujący on-line na stronie naszego sklepu internetowego: ekogroszekplus.pl, gdzie oprócz wymienionych produktów oferujemy także renomowane, produkowane przez siebie ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiał RETOTER®.

Złóż zamówienie już dziś - najlepiej telefonicznie (tel. 792 113 113) lub osobiście w składzie opału, mieszczącym się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1, bądź też dokonaj zakupu on-line w naszym sklepie internetowym ekogroszekplus.pl. Więcej informacji na temat aktualnej oferty węgla można uzyskać telefonicznie, dzwoniąc na numer: (33) 843 60 04 oraz (33) 877 02 82 lub odwiedzając stronę internetową naszej firmy: www.adamexpodolsze.pl.