poniedziałek, 29 listopad 2021

ZIMOWY OUTLET w firmie ADAMEX… węgiel workowany w promocyjnej cenie!

Z najnowszych prognoz synoptyków wynika, że już w najbliższych godzinach w naszym regionie pogoda zdecydowanie pogorszy się – będzie mroźno, pojawią się oblodzenia, a tuż po nich śnieżyce… Niestety, meteorolodzy przewidują, że jeszcze końcem lutego termometry w wielu miejscach naszego kraju będą wskazywały nawet -28°C. Warto zatem porzucić przekonanie o rychłym nadejściu wiosny i pomyśleć jeszcze o odpowiednim przygotowaniu się (w szczególności swoich domów) na regularne przypływy chłodnych mas powietrza. Na szczęście, mamy również i dobrą wiadomość! W firmie ADAMEX z Podolsza ruszył właśnie ZIMOWY OUTLET węgla workowanego!

Obecnie, w promocyjnej cenie – obniżonej aż o 60 zł – można zakupić paczkowany (worki 25 kg) orzech z polskich kopalni węgla (w tym również orzech wysokokaloryczny). Promocją objęto także groszek II JARET, i to zarówno oferowany w workach 15 kg, jak i luzem, obniżając jego cenę o 30 zł. ZIMOWY OUTLET potrwa jednak tylko do wyczerpania zapasów węgla workowanego, to też nie warto zbyt długo zwlekać z decyzją o zakupie opału.

Ze wspomnianej akcji promocyjnej mogą skorzystać wszyscy Klienci firmy ADAMEX, a więc zarówno osoby zamawiające węgiel w składzie opału, jak i kupujący on-line na stronie naszego sklepu internetowego: ekogroszekplus.pl, gdzie oprócz wymienionych produktów oferujemy także renomowane, produkowane przez siebie ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiał RETOTER®.

Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia na ostatni moment! Najlepiej już dziś złóż zamówienie telefonicznie (tel. 792 113 113) lub osobiście w składzie opału przy ul. Ekologicznej 1 w Podolszu, bądź też dokonaj zakupu on-line w e-sklepie ekogroszekplus.pl.

A może jesteś zainteresowany nabyciem węgla o większej granulacji? Zadzwoń do nas i zapytaj o aktualną ofertę węgla (tel.: (33) 843 60 04 oraz (33) 877 02 82) lub odwiedź stronę internetową firmy: www.adamexpodolsze.pl. Zapraszamy serdecznie.