środa, 19 styczeń 2022

Coraz zimniej, a w firmie ADAMEX… węgiel orzech w promocyjnej cenie!

Martwisz się, że za oknem tęgi mróz?... Tego, jak długo jeszcze oraz jak często tej zimy przyjdzie nam zmagać się z niskimi temperaturami, nikt nie wie. Warto jednak wiedzieć, że w firmie ADAMEX z Podolsza, a więc i w należącym do niej e-sklepie ekogroszekplus.pl, wciąż można jeszcze zakupić workowany orzech w super cenie w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNEJ. Nie zwlekaj jednak dłużej z decyzją o zakupie, bowiem promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów węgla konfekcjonowanego, a jego ilość jest już niewielka i z każdym dniem maleje.

Chciałbyś zakupić węgiel orzech w workach 25 kg? Koniecznie sprawdź najnowszą ofertę promocyjną firmy ADAMEX z Podolsza! Policz dokładnie ile możesz zaoszczędzić w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNEJ i osobiście przekonaj się jak łatwo i wygodnie jest zamówić u nas opał…- bez wychodzenia z domu!

Chcesz skorzystać z promocji? Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia na ostatni moment! Już dziś złóż zamówienie telefonicznie (tel. 792 113 113) lub osobiście w składzie opału przy ul. Ekologicznej 1 w Podolszu, bądź też odwiedź nasz  sklep internetowy ekogroszekplus.pl, by złożyć zamówienie i uzupełnić swoje zapasy opału na kolejne tygodnie zimowego sezonu. Warto o tym pomyśleć już teraz… zwłaszcza, że zima dopiero daje znać o sobie i zapewne jeszcze nieraz w tym roku nadejdą mroźne dni.

ADAMEX oprócz konfekcjonowanego węgla w sortymentach: orzech oraz orzech wysokokaloryczny (produkty objęte wspomnianą promocją) oferuje Klientom także groszek II JARET, jak i renomowane, produkowane przez siebie ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiał RETOTER®.

Interesuje Cię wyłącznie węgiel oferowany luzem…? Zadzwoń do nas i zapytaj o aktualną ofertę węgla (tel.: (33) 843 60 04 oraz (33) 877 02 82) lub odwiedź naszą stronę internetową: www.adamexpodolsze.pl. Zapraszamy serdecznie.