środa, 19 styczeń 2022

Nadal zwlekasz z zakupem węgla?... Jest go coraz mniej w sprzedaży!...

Zimne noce i chłodne poranki to już bez wątpienia zapowiedź nadejścia początku nowego sezonu grzewczego. Jak długiego? Tego akurat nigdy niewiadomo… Dlatego warto w porę zaopatrzyć się w dostateczną ilość opału! Najlepiej na cały sezon zimowy – szczególnie w tak niestabilnym czasie, jaki mamy obecnie, i to zarówno z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną, jak i coraz trudniejsze położenie kopalń, w których wydobycie jest na rekordowo niskim poziomie lub już zostało wstrzymane. W efekcie widzimy coraz większe pustki na składach węgla, dla których nabycie wspomnianego surowca już dziś staje się nieosiągalne. Jeszcze trudniej jest przewidzieć to, co może mieć miejsce wiosną… Gdzie zatem można jeszcze nabyć dobrej jakości węgiel w naszym regionie?

- W ostatnim czasie widzimy utrzymujący się wzrost zainteresowania Klientów nabyciem węgla w naszym składzie węgla, i zauważamy, że nie są to wyłącznie osoby, które jeszcze nie mają węgla na zimę, bowiem poszerza się nam również grono Klientów, którzy decydują się dokupić jeszcze opału, zapewne w obawie przed brakiem tego surowca w sezonie zimowym – informują pracownicy składu węgla ADAMEX z Podolsza, dodając – Niestety, wraz ze wzrostem zainteresowania zakupem węgla, stopniowo maleje nasze zaopatrzenie w węgiel, zwłaszcza z kopalń, w których już zatrzymano w tym roku wydobycie.

Jak podkreślają pracownicy zatorskiej firmy, na obecny moment niezagrożona wydaje się być produkcja ekogorszków: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiału RETOTER®. Proces paletyzacji tych produktów odbywa się póki co bez większych przeszkód, choć przy tak niestabilnej sytuacji w polskim górnictwie, jak i skokowym wzroście zachorowań - świadczącym o nadejściu kolejnej fali korona wirusa - niczego nie można wykluczyć… zarówno znaczącego wzrostu ceny, jak i ewentualnej decyzji firmy o wstrzymaniu produkcji ekogroszku.

- Zachęcamy Klientów nie tylko do wyboru naszej oferty, ale i (przede wszystkim) do niezwlekania z decyzją o zakupie opału i dokonaniu zapasów na cały sezon grzewczy. W celu szybszej realizacji zamówień w dogodnym dla Państwa terminie pomyśleliśmy już o wydłużeniu tygodnia pracy naszego składu opału do sześciu dni, przywracając pracujące soboty. W tym dniu weekendu nasz skład będzie na nowo czynny w godzinach od 7.00 do 13.00. Zapraszamy serdecznie – dodają pracownicy firmy ADAMEX.

Prosimy wszystkich Klientów o przemyślane i bezpieczne zakupy. Jednocześnie kierujemy do Państwa prośbę, aby osoby chore, czujące się gorzej, pozostały w domu i skorzystały z opcji składania zamówień telefonicznie: (33) 877 02 82, (33) 843 60 04.

Więcej informacji, w tym aktualny cennik opału, można odnaleźć na stronie internetowej: adamexpodolsze.pl.