Odliczamy dni promocji… do końca wakacji - LAST DAYS w e-sklepie ekogroszekplus.pl!

Nie zdążyłeś jeszcze zakupić opału na chłodniejsze dni?... A czy chciałbyś otrzymać od nas rabat na zakup węgla konfekcjonowanego?... Zatem koniecznie zapoznaj się z promocyjną ofertą firmy ADAMEX – właściciela sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w którym tylko do końca wakacji, tj. do 31 sierpnia 2020 roku, można zakupić wybrane sortymenty węgla w niższej cenie! Zamów większą ilość opału w naszym e-sklepie, a zaoszczędzisz wówczas 20 złotych na każdej zakupionej palecie! Nie zwlekaj! Wybierz ofertę firmy ADAMEX! Już dziś zadbaj o opał na nowy sezon grzewczy!...

Takiej okazji - i to końcem lata - po prostu nie warto przegapić… I Ty skorzystaj z naszej oferty promocyjnej „LAST DAYS” dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w ramach której wybrane produkty – m.in. ekogroszek – można jeszcze nabyć w obniżonej cenie!

Firma ADAMEX jest sprawdzonym od lat przez tysiące Klientów producentem renomowanych ekogroszków wysokokalorycznych: STRONG®, ENERGY plus, oraz ekomiału RETOTER®. Naszym Klientom oferujemy obecnie także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech oraz orzech wysokokaloryczny.

Interesuje Cię wyłącznie węgiel luzem? Koniecznie zadzwoń do firmy ADAMEX lub odwiedź nasz skład węgla, znajdujący się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1. Pamiętaj, że zamówienia na węgiel (luzem jak i workowany) można składać telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu: (33) 877 02 82 lub (33) 843 60 04.