środa, 19 styczeń 2022

Nie przegap takiej okazji!... BLACK DAYS w e-sklepie ekogroszekplus.pl!

To już zapewne ostatnia okazja w tym roku na zakup suchego opału workowanego w obniżonej cenie!... Chciałbyś i Ty otrzymać rabat na zakup węgla konfekcjonowanego?... Koniecznie sprawdź ofertę firmy ADAMEX – właściciela sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w którym tylko przez kilka dni - do 20 sierpnia 2020 roku - można skorzystać z promocji!!! Decydując się na zakup opału w naszym e-sklepie zaoszczędzisz 20 złotych na każdej zamówionej palecie! Policz ile palet węgla planujesz zakupić na nowy sezon grzewczy i pomnóż odpowiednio swoje zyski!...

Nie przegap oferty promocyjnej „BLACK DAYS” dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w ramach której każdy z produktów można teraz nabyć w obniżonej cenie! Już dziś zakup opał workowany w niższej cenie w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl i zrób zapasy na najbliższą zimę.

Jesteśmy sprawdzonym od lat przez tysiące Klientów producentem renomowanych ekogroszków wysokokalorycznych: STRONG®, ENERGY plus, oraz ekomiału RETOTER®. Naszym Klientom oferujemy obecnie także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech oraz orzech wysokokaloryczny.

Interesuje Cię wyłącznie węgiel luzem? Wybierz naszą ofertę! Zadzwoń do firmy ADAMEX lub odwiedź nasz skład węgla, mieszczący się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1. Z uwagi na utrzymujący się stan pandemii zachęcamy jednak, aby zamówienia na węgiel luzem składać telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu: (33) 877 02 82 lub (33) 843 60 04. Więcej informacji zamieszczono na stronie adamexpodolsze.pl.