Zapas promocyjnych czujników tlenku węgla wyczerpany…

Wraz z wydaniem ostatniej sztuki czujnika tlenku węgla w dniu wczorajszym, tj. 20 kwietnia 2020 roku, w firmie ADAMEX dobiegła końca promocja „Kup taniej węgiel z TAURONA i ogrzewaj bezpiecznie”, w ramach której Klienci naszego składu opału, decydujący się na zakup min. 2 ton węgla pochodzącego z ZG Sobieski lub ZG Janina (w sortymencie grubym lub średnim) otrzymali darmowo czujkę FireAngel CO-9B.

Wspomniana promocja ruszyła blisko dwa miesiące temu (2 marca 2020 roku) i przez cały okres trwania cieszyła się u nas niegasnącym zainteresowaniem. Czy to oznacza, że coraz więcej i częściej myślimy o bezpieczeństwie naszym i naszych domowników?... Oby tak właśnie było… To niewielkie urządzenie, którego zakup nie stanowi wygórowanego wydatku (ok. 100 złotych), jest w stanie uchronić nas przed jakże niebezpiecznym, bowiem bezwonnym i bezbarwnym (czyli nieposiadającym zapachu ani koloru) gazem - tlenkiem węgla (czadu).

Dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się skorzystać z tej promocji, dokonując jednocześnie wyboru oferty firmy ADAMEX. Wszystkich Klientów zachęcamy do zakupu opału w składzie węgla, mieszczącym się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1. Apelujemy jednocześnie, aby z uwagi na trwającą pandemię, zamówienia składać telefonicznie, dzwoniąc na nr telefonu: (33) 877 02 82, (33) 843 60 04.. Więcej informacji zamieszczono na stronie adamexpodolsze.pl.