czwartek, 04 marzec 2021

Zamów opał przez telefon – otrzymasz czujnik czadu GRATIS!

Czy zakup opału w dobie pandemii może być bezpieczny? Czy o tej porze roku zakup opału ma sens? Podpowiadamy - jak najbardziej!... Powodów jest co najmniej kilka. Firma ADAMEX – sprawdzony sprzedawca węgla i producent ekogroszku – przyjmuje i realizuje obecnie zamówienia składane niemal wyłącznie przez telefon. Ponadto, według meteorologów nic nie wskazuje na szybką poprawę pogody, co w efekcie oznacza, że jeszcze przez jakiś czas, w godzinach nocnych i nad ranem, temperatury powietrza nadal będą oscylowały w okolicach 0°C. Warto zatem pomyśleć jeszcze o zakupie opału – tym bardziej, że kupując teraz węgiel z kopalni Janina Libiąż lub Sobieski Jaworzno otrzymasz czujnik czadu GRATIS! Nie zwlekaj z decyzją, bowiem zapas darmowych czujników, oferowanych w promocji TAURONA, powoli wyczerpuje się.

Istnieje jeszcze co najmniej kilka powodów, dla których już warto pomyśleć o zaopatrzeniu swojego gospodarstwa domowego w dostateczną ilość opału na nowy sezon. Pierwszy z nich to niższa cena - zazwyczaj najtańszy węgiel – także w sortymencie ekogroszek – można nabyć wiosną, a więc obecnie, pod koniec sezonu grzewczego. Z uwagi na zbliżający się (nieunikniony) kryzys gospodarczy, od pewnego momentu ceny tego surowca zapewne będą rosły. Inflacja może dodatkowo przyczynić się do większego wzrostu cen.

Jednocześnie nie jesteśmy w stanie wykluczyć tego, czy w związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemicznym – mając na uwadze zdrowie i dobro naszych Klientów jak i Pracowników – nasz skład węgla, mieszczący się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1, nie zostanie czasowo zamknięty. Bezpośrednio może na to mieć wpływ także ewentualna decyzja polskiego rządu, dotycząca zwalczania epidemii. Tym bardziej prosimy wszystkich Klientów o przemyślane i bezpieczne zakupy, a osoby chore, czujące się gorzej, jak i te które niedawno powróciły z zagranicy, o bezwarunkowe pozostanie w domu i skorzystanie wyłącznie z opcji składania zamówień telefonicznie: (33) 877 02 82, (33) 843 60 04.