czwartek, 04 czerwiec 2020

Kup teraz węgiel w firmie ADAMEX – otrzymasz czujnik czadu… GRATIS!

Chcesz ogrzewać swój dom taniej, opałem od sprawdzonego sprzedawcy, w bezpieczny sposób?... Skorzystaj z najnowszej promocji adresowanej do Klientów firmy ADAMEX z Podolsza, decydujących się na zakup węgla w sortymencie grubym lub średnim, pochodzącego z kopalń: Sobieski Jaworzno lub Janina Libiąż. Nie zwlekaj z decyzją, bowiem czas promocji jest ograniczony.

W poniedziałek 2 marca 2020 roku ruszyła promocja „Kup taniej węgiel z TAURONA i ogrzewaj bezpiecznie”, w ramach której Klienci firmy ADAMEX, decydujący się na zakup min. 2 ton węgla pochodzącego z ZG Sobieski lub ZG Janina (w sortymencie: kostka, kostka II, orzech, groszek, groszek II JARET) otrzymają darmowo czujnik tlenku węgla FireAngel CO-9B. Osoby zainteresowane tą ofertą nie powinny zbytnio długo zwlekać z decyzją o zakupie opału, bowiem wspomniana promocja zakończy się z dniem 30 kwietnia 2020 roku lub w momencie wyczerpania zapasów czujników.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z promocji oraz wyboru oferty firmy ADAMEX. Już dziś odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1. Przypominamy jednocześnie, że zamówienia można składać też telefonicznie: (33) 877 02 82, (33) 843 60 04. Aktualny cennik opału znajdziecie Państwo tutaj. Więcej informacji na stronie adamexpodolsze.pl.