sobota, 19 wrzesień 2020

Zakup opał taniej... w „PROMOCJI NOWOROCZNEJ”

Czy wiedziałeś, że w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, można zakupić opał workowany w promocyjnej cenie…? Nie zwlekaj! Już dziś zobacz ile możesz zaoszczędzić w ramach Promocji Noworocznej! Osobiście przekonaj się jak łatwo i wygodnie jest zamówić u nas opał…- bez wychodzenia z domu!

Nie przegap takiej okazji!… Do 31 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów, w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, którego właścicielem jest spółka ADAMEX, ceny wybranych produktów workowanych zostały objęte Promocją Noworoczną! Sprawdź które produkty kupisz teraz w niższej cenie. Chcesz skorzystać z promocji? Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia na ostatni moment! Już dziś odwiedź nasz e-sklep ekogroszekplus.pl i uzupełnij swoje zapasy opału na kolejne tygodnie zimowego sezonu – zwłaszcza, że zima dopiero da znać o sobie, a tęgie mrozy są jeszcze przed nami...

ADAMEX oferuje renomowane ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus, RETOTER plus®, ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Chciałbyś kupić węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1. Zapraszamy.