sobota, 19 wrzesień 2020

Świąteczna oferta?!… Promocyjne ceny opału w firmie ADAMEX!

Marzysz w tym roku o pięknych i pełnych ciepła Świętach Bożego Narodzenia…? Nie zapomnij o zakupie dostatecznej ilości opału! Przełom grudnia i stycznia to od lat czas, w którym zima najczęściej daje znać o sobie… Postaw na ciepło! Wybierz najnowszą ofertę firmy ADAMEX, która w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNEJ oferuje Klientom sklepu internetowego ekogroszekplus.pl super ceny – na wszystkie produkty workowane! Interesuje Cię wyłącznie węgiel sprzedawany luzem? Naszą PROMOCJĄ ŚWIĄTECZNĄ objęliśmy także ceny węgla z kopalni „Janina”, oferowanego w sortymentach kostka oraz orzech.

Osoby, które ogrzewają swoje mieszkania co najmniej od kilku lat, dobrze wiedzą, że nawet jeśli za oknem nie ma tęgich mrozów, to w sezonie grzewczym i tak trzeba nagrzewać dom, by utrzymać w nim żądaną temperaturę. Warto więc zaopatrzyć się w dostateczną ilość opału. Odpowiednio wcześniej – a więc zanim jeszcze pojawią się duże mrozy, a ceny opału wzrosną. Dlatego nie zwlekaj!... Już dziś zakup opał workowany w super promocyjnych cenach w e-sklepie ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza! Zadbaj o świąteczny, pełen ciepła nastrój w swoim domu. Zobacz ile możesz zyskać!

Nie pozwól, by niskie temperatury za oknem mogły popsuć Tobie i Twojej rodzinie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę. Odwiedź nasz sklep internetowy ekogroszekplus.pl i zrób zapasy co najmniej na najbliższe kilka tygodni zimy – zwłaszcza, że duże mrozy dopiero przed nami. PROMOCJĄ ŚWIĄTECZNĄ zostały objęte ceny wszystkich naszych produktów workowanych! Oferta promocyjna ważna jest tylko do końca roku (31 grudnia 2019 roku) lub do wyczerpania zapasów.

Firma ADAMEX oferuje renomowane ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus, RETOTER plus®, ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Chcesz kupić węgiel luzem? Decydując się teraz na zakup węgla z ZG Janina zapłacisz mniej! Naszą PROMOCJĄ ŚWIĄTECZNĄ objęliśmy również węgiel z tej kopalni, oferowany luzem, w sortymentach kostka i orzech. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla, mieszczący się w Podolszu przy ul. Ekologicznej 1.