My nadal odliczamy… dni pozostałe do zakończenia Promocji Noworocznej!

Synoptycy nie pozostawiają nikomu żadnych złudzeń – nadciąga prawdziwa zima, a wraz z nią pojawią się coraz niższe temperatury. Nie zwlekaj zatem!... Już dziś zakup opał – zwłaszcza, że w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, trwa obecnie Promocja Noworoczna, dzięki której można trochę zaoszczędzić! Przekonaj się jakie to łatwe i wygodne – zamów opał u nas nawet nie wychodząc z domu!

Od 1 do 14 stycznia 2019 roku (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, należącym do spółki ADAMEX, ceny wszystkich oferowanych produktów workowanych zostały objęte Promocją Noworoczną! Sprawdź ile możesz zyskać!

Oferujemy renomowane ekogroszki: STRONG®, HALNY®, ENERGY plus, RETOTER plus®, ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Chcesz skorzystać z promocji? Nie czekaj na ostatni moment! Już dziś odwiedź nasz sklep internetowy ekogroszekplus.pl i uzupełnij zapasy na kolejne tygodnie zimy – zwłaszcza, że tęgie mrozy wciąż przed nami.

Chcesz kupić węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1.