U nas sprawdzisz wagę tego, co ma dla Ciebie wartość!

Po co się głowić, a tym bardziej wróżyć? Nasza elektroniczna waga o tonażu do 60. ton prawdę Tobie powie. Czy wiesz, że nadaje się idealnie do ważenia nie tylko pojazdów oraz ich załadunku, ale i wielu innych rzeczy? Co istotne - opuszczając teren siedziby firmy ADAMEX, mieszczącej się w Podolszu przy ulicy Ekologicznej 1, zabierzesz ze sobą dowód tarowania w wersji papierowej. Zdziwisz się za jak śmieszną cenę jesteśmy w stanie pozbawić Cię tak dużego kłopotu!

Sześć czujników pomiaru oraz trzy wyświetlacze: dwa na zewnątrz i jeden w środku – to o naszej elektronicznej wadze do 60. ton powinien wiedzieć każdy nasz klient, a więc i ten, który zainteresowany jest wyłącznie wykonaniem usługi ważenia dowolnego towaru.

Waga, którą dysponujemy na placu przy ulicy Ekologicznej 1 w Podolszu, jest legalizowana każdego roku. Nasi klienci zawsze otrzymują wydruk będący dowodem tarowania. Co istotne, nie liczymy każdorazowo wjazdu na wagę – w sytuacji, gdy konieczne jest zważenie pojazdu bez załadunku, a następnie z załadunkiem (lub odwrotnie).

Koszt tej usługi, świadczonej przez naszą firmę, to jedynie 20 złotych brutto!