poniedziałek, 29 listopad 2021

Zadzwoń na numer infolinii, by dowiedzieć się jeszcze więcej i szybciej!

Pełna satysfakcja klientów wybierających ofertę firmy ADAMEX jest dla nas priorytetem, dlatego już pewien czas temu uruchomiliśmy specjalny numer telefonu (infolinię) 792 113 113. Pragniemy, aby od teraz służył on Państwu nie tylko jako głos informacyjny, ale i doradczy. Czy każdy musi posiadać wiedzę i doświadczenie w zakresie kwalifikowanych paliw stałych i rynku węgla? Ważne, że posiadają ją ci, którzy kierują do Państwa swoją ofertę i dążą do tego, aby wybór opału dokonany przez klienta zawsze był dla niego gwarancją maksymalnego poziomu satysfakcji.

Niewiedza czasem wiele kosztuje. Również z tego powodu zawsze staramy się na bieżąco informować klientów - osobiście, za pośrednictwem naszych stron internetowych oraz telefonicznie - o prowadzonej przez nas produkcji ekogroszków, jakości i pochodzeniu opału oferowanego w sprzedaży hurtowej i detalicznej, dostępności naszej oferty, a także aktualnych cenach węgla, promocjach i nowościach.

Tym razem pragniemy poinformować o uruchomieniu nowego numeru telefonicznego: 792 113 113 – naszej infolinii. Liczymy na to, że będzie ona dla Państwa nie tylko źródłem cennych i ważnych informacji, ale i pomocną dłonią, głosem doradczym.