Transport i koszt dostawy

dostawaFirma ADAMEX zapewnia swoim klientom odpłatną dostawę węgla zakupionego w składzie opalu, bądź w sklepie internetowym: ekogroszekplus.pl. Cena dostawy uzależniona jest ostatecznie od rodzaju zakupionego węgla (luzem czy workowany) oraz odległości do miejsca jego rozładunku. W przypadku większych odległości możliwe jest wyłącznie złożenie zamówienia w naszym e-sklepie i wysyłka węgla workowanego przesyłką kurierską, której obecny koszt to 99 zł, naliczany do każdej palety.

Węgiel oferowany luzem

W przypadku węgla oferowanego luzem, zapewnienie dostawy dotyczy zamówień już od min. 2. ton. Poza sezonem letnim, na dowóz węgla w mniejszej ilości, tj. min. 1 tona opału, mogą liczyć wyłącznie mieszkańcy pobliskich miejscowości: z gminy Zator, Jankowic, Olszyn oraz Przeciszowa. Węgiel ten dostarczany jest małymi samochodami dostawczymi, a w przypadku większych zamówień (od 4 ton) odpowiednio dużymi. Jeśli dojazd do Twojej posesji jest wąski, prosimy o zgłoszenie tego faktu w momencie składania zamówienia.

Węgiel workowany

Firma ADAMEX zapewnia dostawę wszystkim klientom zamawiającym min. 1 paletę opału workowanego. W przypadku zamówień większej ilości palet lub transportu na niedużą odległość, dostawą zajmujemy się osobiście. Towar dowozimy samochodami z HDS, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozładować go w miejscu najbardziej dogodnym dla klienta. Pozostałe zamówienia, napływające do nas z terenu całej Polski, realizujemy wyłącznie przez nasz sklep internetowy ekogroszekplus.pl, a dostawą opału zajmuje się firma kurierska, wyposażona w odpowiedni do tego celu samochód.