Dojazd do naszej firmy: Podolsze, ul. Ekologiczna 1, 32-640 Zator

Dojazd do firmy
czwartek, 27 czerwiec 2019

Nowa edycja konkursu dla stałych Klientów firmy ADAMEX!

Już w sobotę 1 kwietnia 2017 roku rusza nowa, XI już edycja konkursu dla stałych Klientów firmy ADAMEX, zatytułowanego Wspólnie świętujemy JUBILEUSZ. Przypomnijmy, że jest on adresowany do wszystkich pełnoletnich klientów detalicznych składu opału ADAMEX. Podstawowy warunek udziału w konkursie ten sam: wystarczy zakupić u nas co najmniej 2 tony opału w okresie od 1 kwietnia do 31 lipca 2017 roku aby wziąć udział w losowaniu cennych nagród. A co zostało zmienione? Już dziś zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Co miesiąc do wygrania będą vouchery na 3 dniowy (dwa noclegi) pobyt w górach, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie - dla dwóch osób! Warto wiedzieć, że w każdym z losowań brane są pod uwagę wszystkie kupony złożone od dnia 1 kwietnia (z wyjątkiem zdobywcy nagrody). Na zakończenie konkursu (1 sierpnia) zostanie rozlosowana nagroda główna: wycieczka zagraniczna dla dwóch osób oraz dwadzieścia nagród niespodzianek.

Kupujesz u nas EKO-GROSZEK? Dokonaj zakupu także w naszym e-sklepie, a zyskasz dodatkową szansę wygrania nagród przewidzianych dla klientów sklepu internetowego! Szczegóły w regulaminie konkursu „Świętuj z nami JUBILEUSZ.