poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Miał węglowy workowany

Miał węglowy jest paliwem energetycznym, którego przeznaczeniem są przede wszystkim kotły miałowe. Oferowany przez nas produkt pozyskiwany jest w 100% z polskiego węgla, a dokładnie z kopalń należących do grupy TAURON Wydobycie. Zaletą miału jest atrakcyjna cena oraz łatwość, z jaką – z racji posiadanych właściwości – można nim palić w piecach. Jest wybierany chętnie nie tylko przez elektrownie i elektrociepłownie, ale i właścicieli gospodarstw domowych. Oferujemy miał węglowy pakowany w workach 25 kg.

Czytaj więcej...

Wysokokaloryczny miał siany

Wysokokaloryczny miał siany jest produktem przeznaczonym do spalania w kotłach z podajnikiem – zarówno tłokowym, szufladowym jak i ślimakowym – oraz w piecach miałowych. Powstaje podczas produkcji EKO-GROSZKU "Jaret Plus", stąd też jest paliwem wysokokalorycznym, a przy tym bardzo ekonomicznym. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Miał "19" z kopalni „Piast”

Miał "19" z kopalni „Piast” Bieruń jest sortymentem chętnie wybieranym przez elektrownie i elektrociepłownie jak i gospodarstwa domowe, które są wyposażone w piece miałowe. Olbrzymią zaletą tego paliwa stałego jest jego ekonomiczność. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Miał odsiewka z kopalni „Janina”

Miał odsiewka z kopalni „Janina” Libiąż jest paliwem stałym, po który chętnie sięgają zwłaszcza gospodarstwa domowe. Powstaje w wyniku przesiewania węgla, dzięki czemu jego granulacja jest zróżnicowana (nawet do kilku centymetrów). Olbrzymią zaletą tego produktu jest niewielka ilość popiołu, będącego efektem jego spalania. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Miał "19" z kopalni „Janina”

Miał "19" z kopalni „Janina” Libiąż jest paliwem stałym, po który chętnie sięgają nie tylko elektrownie i elektrociepłownie, ale i gospodarstwa domowe wyposażone w piece miałowe. Olbrzymią zaletą tego produktu jest zwłaszcza cena oraz łatwość, z jaką – z racji posiadanych właściwości – można nim palić w piecach. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Miał węglowy workowany

Miał z kopalń od grupy TAURON Wydobycie

Miał siany

Wysokokaloryczny miał do pieców z podajnikiem

Miał "19" - "Janina"

Popularna "19" z kopalni „Janina” Libiąż

Miał odsiewka

Odsiewka z węgla z kopalni „Janina” Libiąż

Miał "19" - "Piast"

Popularna "19" z kopalni „Piast” Bieruń