sobota, 18 listopad 2017

Wysokokaloryczny eko-groszek STRONG® workowany

Wysokokaloryczny STRONG® jest wyjątkowym i cenionym bardzo przez klientów eko-groszkiem, który jest przeznaczony do spalania w piecach retortowych. Otrzymywany jest w procesie kruszenia i sortowania węgla wysokokalorycznego, pochodzącego z najlepszych kopalń na Śląsku. Posiada bardzo wysokie wartości energetyczne (opałowe), co czyni go paliwem niezwykle ekonomicznym. Jedynym producentem tego znakomitego produktu jest firma ADAMEX. STRONG® jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej...

Wysokokaloryczny eko-groszek HALNY® workowany

Wysokokaloryczny HALNY® to jeden z najlepszych produktów spośród eko-groszków dostępnych na polskim rynku, przeznaczonych do spalania w piecach retortowych. Otrzymywany jest w procesie kruszenia i sortowania wysokokalorycznego węgla z najlepszych polskich kopalń. HALNY® jest paliwem, którego optymalne parametry pomogli nam określić mieszkańcy Podhala, by sprawdzał się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Jesteśmy jedynym producentem tego znakomitego produktu, spełniającego oczekiwania każdego klienta.

Czytaj więcej...

Eko-groszek RETOTER PLUS workowany

RETOTER PLUS to znakomity eko-groszek naszej produkcji, idealnie trafiający w oczekiwania klientów, którzy cenią sobie połączenie jakości towaru z niską ceną. Produkt przeznaczony jest do spalania w piecach retortowych. Otrzymywany jest w procesie kruszenia i sortowania wysokokalorycznego węgla, pochodzącego z najlepszych polskich kopalń. RETOTER PLUS to paliwo, które w sezonie zimowym sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pogodowych. Jesteśmy autoryzowanym producentem tego produktu.

Czytaj więcej...

Eko-groszek JARET PLUS luzem i workowany

JARET PLUS jest paliwem węglowym, przeznaczonym do spalania w piecach retortowych. Otrzymywany jest w procesie kruszenia i sortowania węgla pochodzącego wyłącznie z polskich kopalń. Optymalne parametry tego eko-groszku, uzyskane głównie dzięki zawartości wysokokalorycznych paliw kwalifikowanych, czynią z niego produkt godny polecenia każdemu – jest ekonomicznym paliwem, sprawdzającym się zarówno przy ogrzewaniu domów jak i budynków użyteczności publicznej.

Czytaj więcej...

Eko-groszek JARET luzem i workowany

JARET jest paliwem węglowym, przeznaczonym do spalania w piecach retortowych. Otrzymywany jest w procesie kruszenia i sortowania węgla pochodzącego z kopalń TAURON – Wydobycie S.A. Olbrzymią zaletą eko-groszku JARET jest niska cena, jak i to, że bez najmniejszych problemów można nim palić zarówno w piecach z najnowszym jak i starszym podajnikiem.

Czytaj więcej...

STRONG®

Najmocniejszy w całej rodzinie ekogroszków...

HALNY®

Moc żywiołu zamknięta w workach

RETOTER Plus

Idealne połączenie wysokiej jakości z niską ceną...

JARET plus

Klasyka gatunku... wśród ekogroszków...

JARET

Dobry, bo polski... z polskiego węgla...

RETOTER®

Z miłości do ciepła... i niskich cen...

MIX paleta

Kompozycja wszystkich naszych produktów...

RETOPAL

Eko-groszek z kopalni „Piast” Bieruń