Na miejscu, przez telefon lub w naszym sklepie internetowym

03Dla niektórych Klientów, nabywanie opału to rytuał, powtarzany co roku, rozpoczynający się z chwilą przybycia na miejsce dokonania zakupu węgla. Przybywa jednak osób, które ceniąc sobie wygodę i oszczędność czasu, decydują się na wybór oferty za pośrednictwem telefonu bądź Internetu – mając zagwarantowaną dostawę towaru do domu. ADAMEX od lat proponuje Państwu pełen pakiet usług związanych z wyborem, zakupem i dostawą węgla.

Bez względu na preferowany przez Państwa sposób składania zamówienia na węgiel, dla naszej firmy zawsze najważniejszym jest, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z jakości zarówno oferowanego towaru jak i świadczonych przez nas usług. Zapewne dzięki temu zdecydowania największa ilość zamówień składana jest u nas telefonicznie. Nie brakuje też osób, które o dowolnej porze dnia, w zaciszu swojego domu, składają zamówienia w naszym e-sklepie: ekogroszekplus.pl. Za jego pośrednictwem – bez względu na odległość – realizujemy wszystkie zlecenia krajowe, w możliwie najkrótszym czasie (z reguły do 2-3 dni roboczych).

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do odwiedzin składu opału, mieszczącego się w Podolszu przy ulicy Ekologicznej 1. Klienci poszukujący wysokiej jakości węgla konfekcjonowanego (workowanego) mogą go nabyć osobiście również w naszej głównej siedzibie firmy, znajdującej się w Podolszu przy ul. Starowiejskiej 57.