Kup u nas wysokiej klasy używany sprzęt budowlany!

01ADAMEX to firma z trzydziestoletnią tradycją, znana nie tylko na krajowym rynku ze sprzedaży polskiego węgla i produkcji renomowanych ekogroszków, ale i również ze sprzedaży wysokiej jakości używanego sprzętu budowlanego, służącego do przesiewania, kruszenia, ładowania, wiercenia i przewożenia różnego rodzaju materiałów oraz recyklingu. Zapewniamy przedsprzedażowy serwis maszyn oraz ich dostawę do Klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe, spychacze, wozidła, wiertnice, taśmociągi, łyżki kruszące oraz inny sprzęt i akcesoria, znajdujące swoje zastosowanie w wielu branżach. Przyjmujemy i w miarę możliwości realizujemy także zamówienia indywidualne na dowolną maszynę budowlaną, spełniającą oczekiwania Klienta - zarówno techniczne jak i finansowe, a przy tym pomagamy w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych. Obecnie jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców wymienionych maszyn. Zaufało nam już liczne grono kontrahentów z kraju, jak i z zagranicy.

Wierzymy, że posiadane przez nas doświadczenie pozwoli pomóc Państwu dokonać optymalnego wyboru maszyny. Zapewniamy jej bezpieczny przewóz do miejsca docelowego. Oferowany przez nas sprzęt (obecnie ponad 100 różnego rodzaju maszyn wystawionych na placu firmy) można obejrzeć w Podolszu (gmina Zator). Osoby zainteresowane prezentacją maszyn prosimy uprzednio o kontakt osobisty, telefoniczny (tel.: 602 552 539), bądź mailowy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej: adamexmaszyny.pl.