środa, 24 kwiecień 2019

Mega promocja dla lokalnych Klientów e-sklepu ekogroszekplus.pl

To dopiero super okazja cenowa!... Mowa o obniżonym aż o… 50% koszcie dostawy opału do Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl z obszaru trzech powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski – w ramach najnowszej promocji, trwającej od 3 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku. Planujesz zakup opału workowanego na nowy sezon grzewczy…? Nie zwlekaj! Już dziś złóż zamówienie on-line na stronie ekogroszekplus.pl i ciesz się z dużych oszczędności!

Obecnie Klienci e-sklepu prowadzonego przez firmę ADAMEX mają do wyboru trzy formy dostawy zamówionego węgla: przesyłka kurierska (na terenie całego kraju), wspomniana przesyłka lokalna (na obszarze powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski) lub odbiór osobisty (darmowy) własnym transportem. Dodajmy, że w okresie promocyjnym koszt dostawy przesyłki lokalnej wynosi zaledwie 45 złotych brutto od 1 palety!

Z nowej opcji dostawy (przesyłka lokalna) mogą skorzystać wyłącznie Klienci wskazujący w swoim zamówieniu miejsce dostawy na obszarze powiatu: oświęcimskiego, wadowickiego lub chrzanowskiego. W każdym innym przypadku zamówienie takie nie zostanie zrealizowane aż do momentu uregulowania pełnej należności za koszt dostawy - jak za przesyłkę kurierską.