niedziela, 18 listopad 2018

„ENERGY PLUS” tylko w ofercie firmy ADAMEX!

Czy słyszeliście już Państwo o zatorskim eko-groszkuENERGY PLUSprodukowanym przez firmę ADAMEX z Podolsza…?  A czy mówi coś Państwu nazwa „JARET Plus”…? Z racji tego, że dotychczas - na polskim rynku - pod nazwą „JARET Plus” istniało tyle różnych jakościowo produktów ilu producentów tego paliwa, firma ADAMEX zdecydowała się na radykalny krok… - zmianę nazwy wspomnianego eko-groszku, produkowanego w Podolszu, naENERGY PLUS.

- "Mając wiedzę, że osoby kupujące eko-groszek „JARET Plus” produkowany przez firmę ADAMEX od lat są – a w przypadku nowych szybko stają się – naszymi stałymi Klientami, zdecydowaliśmy się wprowadzić owy produkt do naszej oferty pod nową nazwą „ENERGY Plus”, w nowym opakowaniu"  – mówi Adam Kosowski - Prezes spółki ADAMEX dodając – "Nie chcemy, by jakikolwiek nasz produkt mógł być kojarzony przez kogokolwiek z innymi jakościowo paliwami… Każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby zachować wysoką jakość wszystkich naszych eko-groszków, produkowanych wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanego polskiego węgla. Wiemy co oferujemy Klientom i cieszy mnie, że od teraz możemy chronić nazwy i jakość każdego z produkowanych przez nas eko-groszków".

Podobnie jak to było dotychczas w przypadku eko-groszku "JARET Plus", w ofercie firmy ADAMEXENERGY PLUSdostępny jest luzem jak i workowany. Konfekcjonowany produkt z dużą łatwością można rozpoznać w całej gamie eko-groszków z Podolsza – na jego nowym opakowaniu wciąż dominuje żółty kolor. To nadal ten eko-groszek w żółtym worku!...

Zatorska firma ADAMEX zajmuje się produkcją eko-groszków już od dekady (dokładnie od 2008 roku) i niemal równie długo ich konfekcjonowaniem (pakowaniem w 15 kg worki foliowe z systemem mikrowentylacji, układane na bezzwrotnych paletach EURO). Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju sprzedawców polskiego węgla, producentem markowych eko-groszków:STRONG®”, "HALNY®", "RETOTER PLUS", „ENERGY PLUS(dawniejJARET PLUSprodukowany przez firmę ADAMEX), a także wzbogaconego eko-miałuRETOTER®. Dodajmy, że w gamie oferowanych przez nas produktów workowanych jest równieżJAREToraz węgiel (w 25 kg workach): orzech, orzech wysokokaloryczny i miał węglowy.

To co dobre warto i należy chronić… Zapewne opinię tę podzielają nasi Klienci, którzy mieli już okazję osobiście sprawdzić jakość oferowanych przez nas paliw stałych do pieców retortowych. Aby móc zapewnić naszym Klientom tę niezmienną jakość - co umożliwia prawnie chroniona nazwa - wszystkie eko-groszki produkowane przez firmę ADAMEX zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP. Obecnie posiadamy już świadectwa ochronne na trzy z nich.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, dostępną w naszym e-sklepie www.ekogroszekplus.pl oraz na stronie internetowej www.adamexpodolsze.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod numerem telefonu: 792 113 113.

Zapraszamy!