czwartek, 27 czerwiec 2019

To będzie podróż marzeń...

Pan Wiesław Żmija ze Stanisławia Górnego od wielu lat zamawia opał w firmie ADAMEX z Podolsza. Kupując u nas węgiel w kwietniu bieżącego roku nawet nie przypuszczał, że to właśnie on zostanie zwycięzcą finałowego losowania, ustalonego na dzień 1 sierpnia 2017 roku w ramach XI edycji konkursu dla stałych Klientów firmy ADAMEXWspólnie świętujemy JUBILEUSZ”.

Laureat ostatniego losowania jest już szczęśliwym posiadaczem nagrody głównej. W środę 17 sierpnia pan Wiesław wspólnie z żoną przyjechał do siedziby głównej organizatora konkursu, aby osobiście odebrać voucher o wartości 3 000 złotych do zrealizowania w roku bieżącym w jednym z wadowickich biur podróży na wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób - w dowolne miejsce. Czy wie już jakie to będzie miejsce…?

Jak dowiedzieliśmy się, marzeniem zarówno pana Wiesława jak i jego żony jest wyjazd do... Rzymu. Życzymy, aby była to bardzo udana i szczęśliwa podróż, dająca okazję do wypoczynku, a zarazem dostarczająca niezapomnianych przeżyć...- podróż marzeń.

Panu Wiesławowi, a także zwycięzcom czterech nagród miesiąca, którzy od firmy ADAMEX otrzymali vouchery na trzydniowy pobyt (dla dwóch osób) w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, oraz zdobywcom dwudziestu nagród niespodzianek raz jeszcze gratulujemy wygranych!

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, oraz za udział w konkursieWspólnie świętujemy JUBILEUSZ”.