czwartek, 27 czerwiec 2019

Z voucherem w niezapomnianą podróż zagraniczną!...

Dokładnie dwa tygodnie pozostały do zakończenia XI już edycji konkursu dla Klientów firmy ADAMEX, zatytułowanegoWspólnie świętujemy Jubileusz, w którym do wygrania pozostały jeszcze dwie nagrody – w tym ta najcenniejsza, nagroda główna: voucher o wartości 3 000 złotych do zrealizowania w roku bieżącym w jednym z wadowickich biur podróży na wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób – w dowolne miejsce!

Do kogo tym razem uśmiechnie się los? Kto wygra ostatnią już nagrodę miesiąca w konkursieWspólnie świętujemy Jubileuszi wraz z osobą towarzysząca wybierze się w podróż do Zakopanego? O tym przekonamy się w poniedziałek 31 lipca 2017 roku, podczas ostatniego losowania miesiąca. Największe emocje czekają nas jednak dzień później, kiedy to odbędzie się losowanie nagrody głównej - vouchera o wartości 3 000 złotych na wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób w wybrane przez siebie miejsce - oraz 20 nagród niespodzianek.

Tego samego dnia (1 sierpnia 2017 roku) końca dobiegnie również drugi nasz konkurs:Świętuj z nami JUBILEUSZ, adresowany do Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl. Tu wylosowany zostanie zdobywca drugiej już nagrody głównej - vouchera na trzydniowy pobyt w górach dla dwóch osób, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim - oraz 10 nagród niespodzianek.

Raz jeszcze zachęcamy wszystkich do udziału w obu naszych konkursach! To już dosłownie ostatni moment, aby włączyć się jeszcze do gry o cenne nagrody! Życzymy powodzenia!...