To już 30 lat…- Jubileusz firmy ADAMEX z Podolsza

Jubileusz 30 lecie 1ADAMEX to prywatna firma z tradycjami, sięgającymi roku 1992, kiedy to w dniu 6 czerwca rozpoczęła swoją działalność jako Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ADAMEX Adam Kosowski. W bieżącym roku wspomniany dzień zyskał wyjątkowe znaczenie, wskazując datę jubileuszu 30-lecia istnienia firmy z Podolsza, zajmującej się obecnie głównie produkcją ekogroszku oraz sprzedażą opału i maszyn budowlanych. Z tej to okazji, w poniedziałek 6 czerwca wszyscy pracownicy naszego przedsiębiorstwa zebrali się w siedzibie firmy, aby wspólnie świętować okrągły jubileusz. Oczywiście nie mogło zabraknąć okolicznościowego tortu i podziękowań dla Prezesa spółki Adama Kosowskiego.

Jubileusz 30 lecie 3Jak co roku, dzień wpisu do działalności gospodarczej pozwala nam nie tylko odmierzać czas istnienia firmy, ale i przyjrzeć się jej rozwojowi. Na przestrzeni 30 lat, to niegdyś małe przedsiębiorstwo, prowadzone jednoosobowo, rozrosło się do spółki działającej prężnie na wielu płaszczyznach swojej aktywności. Olbrzymia w tym zasługa założyciela firmy, obecnie Prezesa spółki – Adama Kosowskiego, który z niezwykłą sumiennością i oddaniem zarządza rodzinnym przedsiębiorstwem, u sterów którego są już obecnie także jego dwaj synowie: Krzysztof i Wojciech Kosowscy.

Jubileusz 30 lecie 3Jubileusz 30 lecie 6- Pomimo tego, że bieżący czas jest dla każdego pełen trudnych wyzwań, rok 2022 jest dla mnie jednocześnie niezwykły, bowiem to nie tylko jubileusz 30-lecia istnienia firmy ADAMEX, ale i jednocześnie 30-ta rocznica małżeństwa z moją żoną Renatą, w której zawsze mam olbrzymie wsparcie – podkreśla Prezes spółki, dodając - Dziś w prowadzeniu spółki pomagają mi obaj synowie, stopniowo przejmując ode mnie stery. Wiedzą, że to od ich decyzji będzie zależała przyszłość spółki, jak i dalsze tempo jej rozwoju – zwłaszcza, że handel węglem staje się coraz większym wyzwaniem.

Prezes spółki wielokrotnie podkreślał już w swoich wypowiedziach, że w biznesie ważny jest nie tylko dobry pomysł, ale i wsparcie ze strony najbliższych oraz dysponowanie dobrą załogą pracowników. Doceniając ich wkład w rozwój firmy, w dniu jubileuszu osobiście wręczył każdemu z obecnych pracowników okolicznościowe podziękowania.

Jubileusz 30 lecie 14Jubileusz 30 lecie 8- Dziękuję wszystkim, którzy swoją codzienną pracą pomagają nam budować markę ADAMEX. Dziękuję każdemu, kto na przestrzeni tych 30 lat jest lub był zaangażowany w rozwój firmy.  Dziękuję też wszystkim naszym partnerom biznesowym, licznym przyjaciołom oraz klientom, korzystającym z produktów i usług ADAMEX – mówił Adam Kosowski, dodając – Wierzę, że w nieodległym czasie, z chwilą otwarcia przez nas hotelu w zatorskim rynku, grono wspomnianych osób poszerzy się. Przed nami zatem nowa droga… która niczym biegnąca tuż obok nowa obwodnica, prowadzi nas z Podolsza do Zatora… Przed nami nowy etap poszerzonej działalności firmy.

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami już od trzech dziesięcioleci… Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas darzycie, za wybór oferty firmy ADAMEX.

Jubileusz 30 lecie 4Jubileusz 30 lecie 3 Jubileusz 30 lecie 5Jubileusz 30 lecie 9

Jubileusz 30 lecie 10Jubileusz 30 lecie 11Jubileusz 30 lecie 12Jubileusz 30 lecie 13

Jubileusz 30 lecie 14Jubileusz 30 lecie 15Jubileusz 30 lecie 16Jubileusz 30 lecie 17

Jubileusz 30 lecie 19Jubileusz 30 lecie 18Jubileusz 30 lecie 19Jubileusz 30 lecie 20