poniedziałek, 20 listopad 2017

Zakupy z darmową dostawą… w naszym sklepie internetowym

W doskonałej cenie, a przy tym szybko, prosto od producenta, no i z darmową dostawą w dowolne miejsce w kraju!... Tak właśnie wyglądają zakupy dokonywane przez Klientów naszego sklepu internetowego, dostępnego pod adresem:  http://ekogroszekplus.pl/ Już teraz dołącz do nich i Ty!

Bez względu na preferowany przez Państwa sposób wyboru dostawcy węgla, dla firmy Adamex z Podolsza zawsze najważniejszym jest, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony z jakości zarówno oferowanego przez nas towaru jak i świadczonych usług. Właśnie dlatego wybór naszej oferty za pośrednictwem sklepu internetowego – oferty autoryzowanego producenta markowych EKO-GROSZKÓW: „RETOTER PLUS”, „JARET PLUS”, „STRONG”, „HALNY” oraz wzbogaconego EKO-MIAŁU „RETOTER” – daje gwarancje, że otrzymacie Państwo towar tylko najwyższej jakości, w doskonałej cenie.

Wierzymy, że klienci przekonani do jakości EKO-GROSZKÓW produkowanych przez firmę ADAMEX (wyłącznie z polskiego węgla) bez zawahania skorzystają z usług naszego sklepu internetowego (http://ekogroszekplus.pl/). Realizujemy wszystkie zamówienia, jakie napływają do nas z kraju. Wszystkim Klientom naszego sklepu internetowego zapewniamy darmową dostawę zamówionego towaru – w dowolne miejsce na terenie Polski!

Wybierz energetyczne EKO-GROSZKI z Zatora!... Oferujemy ciepło, o jakim marzysz…